Vas, mässing, Scandia Malm, 1900-tal, 16cm, Ø8cm, smärre slitage, vikt 902,1g Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240423.R819091 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-04-23 14:10:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |